Uw eigen Bedford Belangen Club clubkaart!

Geplaatst op

Verrassing! Uw eigen Bedford Belangen Club clubkaart!

Bedford Belangen Club clubkaart

Bedford Belangen Club clubkaart

Leden van de Bedford Belangen Club ontvangen één dezer dagen een uitnodiging voor het jubileumtreffen van onze club. Bij deze uitnodiging treft u een persoonlijke clubkaart aan. Met deze clubkaart kunt u korting krijgen bij diverse bedrijven, die staan vermeld onder Ledenacties. Het bestuur wil het aantal bedrijven de komende tijd gaan uitbreiden en dus meer voordeel bedingen voor onze leden. Het blijkt dat veel bedrijven graag een bewijs van lidmaatschap willen zien, vandaar deze clubkaart.

Naast het uitbreiden van de ledenacties zal dit jubileumjaar nog meer nieuws brengen. Zo wordt achter de schermen hard gewerkt om het jubileumtreffen tot een daverend feest te maken en ondergaat het Bedfordnieuws een flinke verjongingskuur. Kortom, 2009 gaat een hoop leuke dingen brengen voor de club.

Houd de website in de gaten om niets te missen!